شرح مطلب : موسسه حقوقي


موسسه حقوقي


موسسه حقوقي

رسالت آوران عدالت

 

امروزه عبارت موسسه حقوقي را زياد عبارتي ناآشنا براي افرادي که به دنبال وکيل مي‌گردند، نيست. موسسه حقوقي که در سال هاي اخير با توجه به حجم بالاي پرونده‌ها و استفاده از وکيل در امور حقوقي رواج زيادي پيدا کرده‌است و يکي از اصلي‌ترين مزاياي آن نسبت به دفتر وکالت اين است که در آن تعداد زيادي وکيل و مشاور حقوقي مشغول به کار هستند و متناسب با توانايي و تخصص خود مي توانند اقدام به ارائه خدمات اعم از مشاوره حقوقي، قبول  دعاوي حقوقي، کيفري و خانواده و... نمايند.

مهمترين مزاياي موسسه حقوقي نسبت به دفتر وکالت:

 1. حضور جمع کثيري از وکلاي حاذق و متخصص و امکان استفاده از آزادي جمعي
 2. پيگيري مکانيزه دقيق پرونده‌ها و اطلاع رساني به موقع و صحيح به موکلين
 3.  پاسخگويي به موکلين توسط مشاورين مستقر در موسسه حقوقي از ساعت 8 صبح لغايت 8 عصر
 4.  پيگيري پرونده‌هاي مراجعين توسط موسسه از وکيل و پاسخگويي به موکلين توسط موسسه

موسسه حقوقي رسالت آوران عدالت  با شماره ثبت 1309 در سال 1396 با همکاري جمعي از وکلاء و کارشناسان خبره با هدف ارتقاء کيفيت خدمات در حوزه وکالت و مشاوره حقوقي تاسيس گرديد. همکاران ما در موسسه حقوقي رسالت آوران عدالت برآنند که با پيچيده‌تر شدن روابط فردي و سازماني در دنياي امروز و افزايش مسائل و مشکلات مختلف در جامعه نياز به حضور و مشورت يک يا چند کارشناس زبده و آشنا به مسايل مربوطه،  قبل از انجام هر امري که بار مالي يا تعهدي به دنبال دارد در کنار هر شخص حقيقي و حقوقي احساس مي‌شود. به تعبيري بهتر داشتن يک مجموعه اي از وکلا با سابقه و  داراي تحصيلات عالي در رشته حقوق با اخذ مشاوره  باعث کاهش ضرر و زيان و  نوعي سرمايه گذاري محسوب مي‌گردد. لذا موسسه حقوقي رسالت آوران عدالت آمادگي خود را جهت همکاري حقوقي با اشخاص حقيقي و حقوقي بشرح ذيل اعلام مي‌دارد.

 – مشاوره حقوقي و نظارت بر انعقاد قرارداد شرکت‌ها ، واحدهاي تجاري، توليدي، صنعتي و بازرگانان با ساير اشخاص و يا وکالت در پرونده هاي حقوقي.

حضور در واحد حقوقي شرکت ها و ارائه مشاوره حقوقي و ارائه خدمات حقوقي به طور تمام وقت و يا پاره وقت.

وكالت در دعاوي مربوط به قراردادها، مطالبات، موضوعات و مسائل تجاري.

تنظيم قراردادها، دادخواست، شكوائيه، واخواهي، تجديدنظرخواهي، لايحه دفاعيه و درخواست‌هاي حقوقي.

– مشاوره حقوقي در خصوص تنظيم قراردادها، دعاوي و مسائل مربوط به قراردادها، مطالبات و مسائل تجاري.

مزاياي مراجعه به موسسه حقوقي رسالت آوران عدالت؟

با توسعه روابط اجتماعي، اقتصادي و شغلي، پيچيدگي هاي اين روابط نيز افزايش مي يابد. از اين رو قانون براي هر شکلي از روابط قوانين خاصي قرار داده است تا در زمان بروز مشکل با مراجعه به قانون بتوانيم بهترين راه حل مورد رضايت طرفين دعوا را پيدا کنيم. از آنجايي که اطلاع از اين قوانين کاري سخت و غير ممکن است، وکيل، به عنوان داناي کل قوانين مي تواند به ما کمک کند. طبق اصل 35 قانون اساسي استفاده از وکيل جزو حقوق اوليه شهروندي محسوب مي شود. به موجب اين قانون حتي در مواردي که هر يک از طرفين دعوي امکان اخذ وکيل نداشته باشند، بايد امکانات مراجعه و برخورداري از وکيل توسط دادگاه براي آنها تعيين شود. يک مؤسسه حقوقي خوب، گروهي از وکلاي مجرب را براي ارائه خدمات متنوع به مراجعين محترم گرد آورده است.

 

ارائه انواع خدمات حقوقي

گاه پيش مي آيد که يک فرد با چندين مشکل در هم پيچيده مواجه مي شود. طلاق هايي که بحث اموال اشتراکي در آنها مطرح است، امور حقوقي و کيفري مرتبط به يکديگر و ….، لزوم وجود منبعي آگاه، قابل اعتماد و جامع در زمينه امور حقوقي را مشخص مي کند. مؤسسه حقوقي رسالت آوران عدالت با بهره گيري از وکلاي خبره امکان ارائه مشاوره هاي لازم در انواع زمينه هاي خانواده، ملکي، ثبتي و کيفري را براي مراجعين محترم فراهم نموده و موکلين خود را تا رسيدن به نتيجه مطلوب در کمترين زمان و با کمترين مشغوليت طرفين دعوي، همراهي مي کند.

رسالت‌هاي کاري موسسه حقوقي رسالت آوران عدالت

 1. مديريت و انتشار دانش حقوقي بر اساس نيازهاي مخاطبين و حقوق دانان
 2. اطلاع رساني هدفمند بر اساس نيازهاي روز جامعه موکلين
 3. ارائه ابزارهاي با کيفيت و قابل دسترس جهت تسهيل در دسترسي محتوا و خدمات
 4. پژوهش و بررسي دقيق بر روند امور حقوقي و ارائه آنها در قالب آموزش هاي حقوقي عمومي
 5. آموزش‌هاي حقوقي براي تمامي اقشار جامعه (مردم - حقوق دانان - وکلا - علاقمندان به حقوق و افرادي که نيازهاي مهم حقوقي دارند مانند مديرعاملان شرکت‌ها)
 6. پاسخگويي به سوالات و ابهامات مردم.
 7. ارائه سرويس هاي مهم محاسباتي حقوقي جهت بهره مندي رايگان مردم.

 

 

موسسه حقوقي رسالت آوران عدالت با کادري مجرب از حقوقدانان و وکلاي با سابقه و پايه يک دادگستري

شعبات:

شعبه 1: رشت چهارراه گلسار روبروي اداره پست خيابان 78 پلاک 27  تلفن 01333115908 

شعبه 2: تهران ميدان فاطمي کوچه بهرام مصيري روبروي هتل ايده آل پلاک 7 واحد 6 تلفن 02188910543

شعبه 3: رشت ميدان نيروي دريايي روبروي دادسراي عمومي و انقلاب موسسه حقوقي رسالت آوران عدالت تلفن 01333341273

شعبه 4: کلاچاي خيابان شهرداري ساختمان رضايي طبقه دوم  

قبول دعاوي حقوقي : مطالبه وجه (چک ،فاکتور، رسيد و غير...) ، خلع يد، تسقيط، مشاوره حقوقي در امور بانکها ، الزام به تنظيم سند رسمي ، انحصار وراثت ، تقسيم ترکه و تنظيم قراردادها (مالي وغير مالي ) ،و غيره

کيفري: خيانت در امانت ، فروش مال غير ، جعل و کلاهبرداريو چک بلامحل ،ممانعت از حق وغيره

خانواده :طلاق،نفقه ،اجرت المثل، مهريه و طلاق توافقي 

ديوان عدالت اداري، ديوان عالي کشور ،تعزيرات حکومتي و بيمه تامين اجتماعي و قانون کار، دعوي شهرداري (مادهه 100)، ثبت علائم تجاري و تغييرات شرکت ها و موسسات و شرکت هاي سهامي عام وخاص و غيرهتاریخ ثبت:1397/12/25 - 8:40:38 AM