شرح خبر : چهره ماندگار مديريت سال 97


چهره ماندگار مديريت سال 97


دومين اجلاس مديريت و کارآفريني کشور با همکاري مراکز علمي و پژوهشي کشور به ميزباني شهر اصفهان برگزار شد، در اين راستا رزومه کاري مديران کارآفرينان کشور مورد بررسي کميته ارزيابي قرار گرفته و بهترين‌ها معرفي و از آنان تجليل به عمل آمد.

اين اجلاس در جهت ارج نهادن به تلاش هاي مديران و کارآفرينان برتر کشور در راستاي حمايت از کارآفريني و نيز تشويق واحدها و بنگاههاي تجاري و اقتصادي در راستاي توليد و ارائه خدمات و کالاهاي با کيفيت به مشتريان برگزار شد. کارآفريني در بخش هاي : صنعت ، خدمات ، کشاورزي و غذا ، بازرگاني ، آموزش ، فناوري اطلاعات ، بهداشت و ايمني، سلامت ، زيباشناختي ، و مديريت کسب و کار مورد بررسي هيأت مميزي قرار گرفت.

محقق کردن اهداف مديريت جهادي، طبق رهنمودهاي ارزشمند مقام معظم رهبري، هدف غايي برگزار کنندگان اين رويداد بود. رهبر معظم انقلاب در ديدار اعضاي هيأت دولت در مورد مديريت جهادي فرمودند: «كار جهادي يعني از موانع عبور كردن، موانع كوچك را بزرگ نديدن، آرمانها را فراموش نكردن، جهت را فراموش نكردن و شوق به كار، اين كار جهادي است..» حضور در «دومين اجلاس ملي مديريت و کارآفريني کشور» نه‌تنها يک صندلي در جمع دهها کارآفرين موفق است، بلکه پيشنيه‌اي است براي افتخار و ارتقاء جايگاه اجتماعي کارآفرينان کشور. مرور چهار دهه دستاوردهاي مديريتي و انتقال مستقيم تجربه از کارآفرينان موفق يکي از مهمترين اهدافي است که در اين رويداد به آن پرداخته شد، کافيست يک قدم فراتر برويد و تماشاي صرف را به حضور و تعامل تبديل کنيد. شناسايي و انتخاب کارآفرينان موفق کشوري نه تنها باعث الگوسازي، بلکه مسير به اشتراک‌گذاري تجربيات واقعي را نيز تسهيل مي‌‌کند.

در اين اجلاس ملي مديريت و کارآفريني کشور جناب آقاي دکتر محسن طاعتي مقدم ضيابري رييس هيات موسس موسسه حقوقي رسالت آوران عدالت، باري ديگر به عنوان چهره ماندگار مديريت و کارآفريني در سال 1397 معرفي شدند.